The Light of Indiana Jones | IndianaJones.host.sk
NOVINKY FILMY HUDBA HRY OBRAZKY O MNE
IndianaJones.com
Oficiálna stránka

Lucasfilm.com
Oficiálna stránka

LucasArts.com
Oficiálna stránka

TheRaider.net
Informačná stránka

Jones.unas.cz
Česká stránka

ComingSoon.net
Filmové novinky

JWFan.com
Hudobné a iné novinky

- ostatné linky -Dočasne nefunkčná!
  Všetky dotazy, pripomienky   a návrhy zasielajte na
  e-mailovú adresu:

pbalaz1984@gmail.com
(Peter Baláž)


23-04-2002   00:00 PM   Hudobné video k Star Wars!

Televízna stanica MTV (v USA) odvysielala nové hudobné video na motívy novej epizódy Star Wars. Video nazvané Across the Stars obsahuje takmer všetky hlavné hudobné motívy znejúce v tomto novom filme, ktorého premiéra pripadá na 16. máj 2002 v 43 krajinách sveta. Vizuálnu stránku videa zväčša tvoria scény z filmu, ktoré boli náplňou oficiálnych trailerov, ale po pozornom prezretí videa zazriete i dosiaľ neuverejnené zábery. Nechýbajú tu ani zábery, ktoré zachytávajú Londýnsky symfonický orchester dirigovaný tvorcom hudby Johnom Williamsom.

Zároveň s uverejnením videa vyšiel v USA aj oficiálny soundtrack, ktorý obsahuje vyše 70 minút hudby z tohto filmu. K dispozícii su však 4 odlišné verzie, z ktorých tri sú limitované a jeden "obyčajný". Rozdiel je v tom, že cover limitovaných CD pozostáva z rôznych hrdinov (Yoda / Jango Fett / Anakin, Padmé) a ešte je k tomu dodaná aj jedna bonusová skladba. Originálny soundtrack ma na coveri zmenšenú verziu kinoplagátu a neobsahuje spomínanú bonusovú skladbu. V každom prípade však získate vyše 70 minút orchestrálnej hudby.

Dosť ma nahnevalo, že i napriek tomu, že sa premiéra na Slovensku koná tiež 16. mája, soundtrack u nás nevyšiel a na hudobné video nemalo taktiež zmysel čakať (na európskom MTV). Dúfam, že sa dočkáme do konca apríla.

Hudobné video však bolo uverejnené na oficiálnej stránke StarWars.com v rovnaký deň, takže pokiaľ máte nejaké to slušné pripojenie na Internet, čaká na vás takmer 19 MB súbor na stiahnutie. Určite neoľutujete - už len kvôli jeho dĺžke 4 minúty 32 sekúnd...

NOVINKY | FILMY | HUDBA | HRY | OBRÁZKY | O MNE |

"The Light of Indiana Jones" © 2001-2008 Peter Baláž. Všetky práva vyhradené.
Stránku najlepšie vidieť v rozlíšení 800x600 s použitím browsera Internet Explorer v4.0+.
Túto stránku odporúčam prehliadať so strednou veľkosťou textu.
Máj 2008
Apríl 2008
Marec 2008
Február 2008
Január 2008
December 2007
November 2007
Október 2007
September 2007
August 2007

- ostatné mesiace -MovieHeadLines.net/Indy20

IndianaJones.de

TheForce.net

TheRaider.net