The Light of Indiana Jones | IndianaJones.host.sk
NOVINKY FILMY HUDBA HRY OBRAZKY O MNE
IndianaJones.com
Oficiálna stránka

Lucasfilm.com
Oficiálna stránka

LucasArts.com
Oficiálna stránka

TheRaider.net
Informačná stránka

Jones.unas.cz
Česká stránka

ComingSoon.net
Filmové novinky

JWFan.com
Hudobné a iné novinky

- ostatné linky -Dočasne nefunkčná!
  Všetky dotazy, pripomienky   a návrhy zasielajte na
  e-mailovú adresu:

pbalaz1984@gmail.com
(Peter Baláž)


18-01-2007   0:00 AM   Všetko najlepšie Paul Freeman!


Paul Freeman Britský herec Paul Freeman dnes oslavuje svoje 64. narodeniny! Freeman stvárnil v prvom filme o Indiana Jonesovi, Dobyvatelia stratenej archy (1981), Indyho nepriateľského konkurenta, francúzskeho archeológa Reného Belloqa, ktorý sa spája s nacistami, aby spoločne našli tajomnú Archu zmluvy.14-01-2007   0:00 AM   Všetko najlepšie Lawrence Kasdan!


Lawrence Kasdan Americký scenárista a režisér Lawrence Kasdan dnes oslavuje svoje 58. narodeniny! Kasdan napísal scenár nielen k filmu Dobyvatelia stratenej archy (1981), ale podieľal sa aj na príprave scenárov k dvom epizódam ságy Hviezdne vojny - Epizóda V: Impérium vracia úder (1980) a Epizóda VI: Návrat Jediho (1983).03-01-2007   2:05 AM   Nakrúcanie Indyho 4  v júni 2007!!!


Dlhé roky očakávaný deň je tu! Na oficiálnych stránkach IndianaJones.com a Lucasfilm.com sa včera objavila tlačová správa, že Steven Spielberg a George Lucas 2. januára 2007 oficiálne oznámili, že dlhé roky pripravovaný a očakávaný, štvrtý film o dobrodružstvách Indianu Jonesa sa definitívne začne nakrúcať v júni 2007 a že do kín bude uvedený v máji 2008!!!

Režisérom spomínaného filmu bude Steven Spielberg, autorom námetu k filmu je a vedúcim výroby filmu bude George Lucas, vedúcou výroby filmu spolu s Georgeom Lucasom bude aj Kathleen Kennedy, producentom filmu Frank Marshall a autorom schváleného scenára k filmu je, ako je uvedené v spomínanej tlačovej správe, David Koepp. Samotného Indianu Jonesa vo filme nenahraditeľne stvárni Harrison Ford. Film bude produkovaný opäť spoločnosťou Lucasfilm Ltd. a distribuovaný znova spoločnosťou Paramount Pictures, materskou spoločnosťou spoločnosti DreamWorks SKG.

Názov filmu, akékoľvek oficiálne informácie o príbehu filmu alebo konkrétne miesta sveta, kde by sa mal film nakrúcať, sú zatiaľ neznáme.

Táto informácia je bezpochyby historickým momentom nielen pre každého fanúšika Indianu Jonesa! Je rozhodnuté… preto teda riadne držme palce a udržme nádej, aby sa Indiana Jones 4 (2008) stal sladkou realitou práve tento rok a aby nám ďalšie nezabudnuteľné adrenalínové dobrodružstvá Indianu Jonesa okorenené krásami archeológie a exotických miest mohli rozprúdiť krv len krátko nato! Veď historický okamih, keď šošovky kamier zachytia to cenné odrazené svetlo od prvých elementov neobvykle dlho a starostlivo pripravovaného, práve štvrtého filmu o slávnom staromódnom archeológovi, je bližšie ako nikdy predtým...

Pôvodnú tlačovú správu nájdete na oficiálnych stránkach IndianaJones.com a Lucasfilm.com. Nájdete tu aj komentáre Stevena Spielberga, Georgea Lucasa a Harrisona Forda práve k spomínanému filmu. Chronologický súhrn informácií o spomínanom filme nájdete aj na tejto stránke. Ak si ho chcete prečítať, kliknite sem.NOVINKY | FILMY | HUDBA | HRY | OBRÁZKY | O MNE |

"The Light of Indiana Jones" © 2001-2008 Peter Baláž. Všetky práva vyhradené.
Stránku najlepšie vidieť v rozlíšení 800x600 s použitím browsera Internet Explorer v4.0+.
Túto stránku odporúčam prehliadať so strednou veľkosťou textu.
Máj 2008
Apríl 2008
Marec 2008
Február 2008
Január 2008
December 2007
November 2007
Október 2007
September 2007
August 2007

- ostatné mesiace -MovieHeadLines.net/Indy20

IndianaJones.de

TheForce.net

TheRaider.net