The Light of Indiana Jones | IndianaJones.host.sk
NOVINKY FILMY HUDBA HRY OBRAZKY O MNE
IndianaJones.com
Oficiálna stránka

Lucasfilm.com
Oficiálna stránka

LucasArts.com
Oficiálna stránka

TheRaider.net
Informačná stránka

Jones.unas.cz
Česká stránka

ComingSoon.net
Filmové novinky

JWFan.com
Hudobné a iné novinky

- ostatné linky -Dočasne nefunkčná!
  Všetky dotazy, pripomienky   a návrhy zasielajte na
  e-mailovú adresu:

pbalaz1984@gmail.com
(Peter Baláž)


26-06-2007   2:45 AM   Prvé zábery z nakrúcania Indyho 4 !!!


Na oficiálnej stránke IndianaJones.com bolo práve včera uverejnené video zvané "First Day of Shooting" alebo "Prvý deň nakrúcania", ktoré pozostáva zo záberov z prvého dňa nakrúcania štvrtého filmu o Indiana Jonesovi, ktoré prebieha už od 18. júna!!!

Video trvá historicky jedinečných 40 sekúnd a poskytuje pohľad na prípitok členov filmového štábu prednesený Stevenom Spielbergom ešte v prvý deň nakrúcania spomínaného filmu, dňa 18. júna 2007, v rámci jeho zahájenia na zatiaľ nemenovanom mieste, ako aj pohľad na zábery z prvého dňa nakrúcania filmu a vôbec prvé uverejnené zábery z nakrúcania tohto filmu!!

Spomínané video vo formáte Adobe Flash Video si môžete pozrieť práve na oficiálnej stránke IndianaJones.com. Pre priamy download videa kliknite sem (5.3 MB).22-06-2007   9:10 AM   Prvá fotka Forda v Indym 4 !!!


Na oficiálnej stránke IndianaJones.com bola práve včera uverejnená prvá oficiálna fotografia zachytávajúca Harrisona Forda v odeve staromódneho archeológa Indianu Jonesa priamo z miesta nakrúcania štvrtého filmu o dobrodružstvách Indianu Jonesa, ktoré prebieha už od 18. júna!!! Urobená bola 21. júna 2007 samotným režisérom filmu, Stevenom Spielbergom.

Článok zahŕňajúci spomínanú fotografiu tiež potvrdzuje informáciu, že dej spomínaného filmu sa odohráva v 50. rokoch 20. storočia.

Spomínanú fotografiu nájdete na oficiálnej stránke IndianaJones.com.

Update (22-06-07): Pokiaľ si chcete pozrieť omnoho kvalitnejšiu verziu spomínanej fotografie, v oveľa vyššom rozlíšení, nájdete ju napríklad na stránkach ComingSoon.net a TheRaider.net, kde sa objavila dnes.22-06-2007   9:10 AM   Všetko najlepšie Amrish Puri!


Amrish Puri Slávny indický herec Amrish Puri by dnes oslávil svoje 75. narodeniny. Tento herec stvárnil vo filme Indiana Jones a chrám skazy (1984) Indyho hlavného nepriateľa, vodcu kultu Thuggee, veľkňaza Molu Rama, ktorý spolu so svojou sektou uskutočňuje obrady na počesť bohyne zla Kali.


Puri zomrel 12. januára 2005 na následky krvácania do mozgu, naše srdcia však v podobe Molu Rama a výborného herca nikdy neopustí...21-06-2007   10:20 PM   Ďalší herec v Indym 4  odhalený!!


Jim Broadbent Na oficiálnej stránke IndianaJones.com sa včera objavila správa, že britský herec Jim Broadbent bude účinkovať vo štvrtom filme o Indiana Jonesovi, ktorý sa začal nakrúcať 18. júna!! Po doteraz 5 oficiálne potvrdených účinkujúcich v tomto filme sa tak stáva ďalším oficiálne potvrdeným účinkujúcim. Akú postavu v ňom stvárni známe nie je.

Informácia, že v spomínanom filme bude účinkovať aj Jim Broadbent, sa objavila ešte 15. júna 2007 na stránke BritFilms.tv. Správa zahŕňajúca túto informáciu obsahuje i komentár priamo od Jima Broadbenta, ktorý nielen potvrdzuje, že tento herec bude účinkovať v spomínanom filme, ale tiež prezrádza hodnosť postavy, ktorú v ňom stvárni, ako i kde ju v ňom stvárni.

Pôvodnú správu si môžete prečítať na oficiálnej stránke IndianaJones.com. Nájdete tu aj stručnú filmografiu spomínaného herca, zoznam ocenení i nominácií a názvy filmov, za ktoré ich získal, či fotografiu tohto herca.18-06-2007   9:35 PM   Nakrúcanie Indyho 4  sa začína!!!!


Dlhé roky očakávaný deň je tu! Na oficiálnej stránke IndianaJones.com bola dnes uverejnená správa, ktorá oznamuje, že mnohé roky pripravovaný a očakávaný, štvrtý film o Indiana Jonesovi sa začína nakrúcať práve dnes!!!

Táto informácia je bezpochyby historickým momentom nielen pre každého fanúšika Indianu Jonesa! Historický okamih, keď šošovky klasických kamier zachytávajú to cenné odrazené svetlo od prvých elementov neobvykle dlho a starostlivo pripravovaného, štvrtého filmu o archeológovi s klobúkom a bičom, je tu… nech tvorcov spomínaného filmu Sankara sprevádza…

Súčasťou správy je aj video vo formáte Adobe Flash Video predstavujúce komentár herca Shiu LaBeoufa, ktorý v spomínanom filme stvárni zatiaľ neznámu postavu, očividne nakrútený dnes počas posledných príprav na zahájenie nakrúcania tohto filmu. LaBeouf v rámci komentára okrem iného rozoberá svoju minulosť spätú nielen s filmami o Indiana Jonesovi. Video trvá 1 minútu 8 sekúnd. Pre priamy download videa kliknite sem (8.7 MB).

Pôvodnú správu nájdete na oficiálnej stránke IndianaJones.com. Nachádza sa tu aj fotografia spomínaného herca zo spomínaného videa. Ak si chcete prečítať nepotvrdené informácie o nakrúcaní a deji filmu, kliknite sem.18-06-2007   0:00 AM   Všetko najlepšie Michael Sheard!


Michael SheardŠkótsky herec Michael Sheard by dnes oslávil svoje 67. narodeniny. Sheard stvárnil vo filme Dobyvatelia stratenej archy (1981) kapitána ponorky a vo filme Indiana Jones a posledná krížová výprava (1989) Adolfa Hitlera. Účinkoval však aj vo filme Hviezdne vojny: Epizóda V - Impérium vracia úder (1980), kde stvárnil admirála Ozzela.

Sheard zomrel 31. augusta 2005 na rakovinu, naše srdcia však v podobe spomínaných postáv a výborného herca nikdy neopustí...10-06-2007   0:00 AM   Všetko najlepšie Robert Eddison!


Japonský herec Robert Eddison by dnes oslávil svoje 99. narodeniny. Tento herec stvárnil vo filme Indiana Jones a posledná krížová výprava (1989) posledného z 3 bratov Krížového meča, rytiera Grálu, ktorý je už vyše 7 storočí verným ochrancom Svätého grálu. Eddison zomrel 14. decembra 1991, naše srdcia však v podobe spomínanej postavy nikdy neopustí...07-06-2007   10:50 PM   Ďalší herci v Indym 4, Connery nie!!


Na oficiálnej stránke IndianaJones.com bola dnes uverejnená správa, že austrálska herečka Cate Blanchett, britský herec Ray Winstone a britský herec John Hurt budú účinkovať v dlhé roky pripravovanom a očakávanom, štvrtom filme o dobrodružstvách Indianu Jonesa, ktorý by sa mal začať nakrúcať už 18. júna 2007 a ktorý bude do svetových kín uvedený 22. mája 2008!! Po Harrisonovi Fordovi v role Indianu Jonesa a Shiovi LaBeoufovi v neznámej role sa tak stávajú ďalšími 3 oficiálne potvrdenými účinkujúcimi v tomto filme. Aké postavy v ňom stvárnia však zatiaľ známe nie je.

Práve informácia, že v spomínanom filme bude účinkovať Cate Blanchett, sa objavila už 16. marca 2007, a to na stránke HollywoodReporter.com. Informácia, že o účinkovanie v tomto filme sa uchádza John Hurt, sa objavila 23. marca 2007 na stránke ElMundo.es, a napokon informácia, že v spomínanom filme bude účinkovať Ray Winstone, sa objavila 28. marca 2007 na stránke HollywoodReporter.com.

Na stránke Reuters.com sa 4. mája 2007 objavila správa, ktorá zahŕňa i komentár Georgea Lucasa, že v scenári k spomínanému filmu je zahrnutá aj postava otca Indianu Jonesa, ktorú stvárnil vo filme Indiana Jones a posledná krížová výprava (1989) Sean Connery, a že ak Connery Indyho otca vo štvrtom filme o Indiana Jonesovi nestvárni, hlavní tvorcovia tohto filmu na spomínanom scenári vykonajú rýchle prepísanie. Práve na stránke News.Scotsman.com bol 21. januára 2007 uverejnený rozhovor so Seanom Connerym, ktorý zahŕňa aj komentár tohto herca, že to, či Indyho otca v spomínanom filme stvárni, záleží od scenára k filmu. Ten do prvej polovice mája 2007 obdržal. Práve prvá spomínaná, dnes uverejnená správa však zahŕňa aj významnú informáciu, že Sean Connery, ktorý v roku 2005 odišiel do dôchodku, otca Indianu Jonesa v spomínanom filme nestvárni.

Pôvodnú správu si môžete prečítať na oficiálnej stránke IndianaJones.com. Nájdete tu i definitívny komentár Seana Conneryho k svojmu neúčinkovaniu v spomínanom filme či stručnú filmografiu prvých 3 spomínaných hercov.04-06-2007   0:00 AM   Všetko najlepšie David Yip!


David Yip Britský herec David Yip dnes oslavuje svoje 56. narodeniny! Yip stvárnil vo filme Indiana Jones a chrám skazy (1984) čašníka a Indyho verného priateľa menom Wu Han, ktorý s Indym spolupracuje v nočnom klube Obi-Wan v Shanghaii počas obchodovania so zločincom menom Lao Che, keď mu Indy vymieňa urnu s pozostatkami jeho predka Nurhachiho.02-06-2007   0:00 AM   Všetko najlepšie Anthony Powell!


Britský návrhár kostýmov Anthony Powell dnes oslavuje svoje 72. narodeniny! Powell bol návrhárom kostýmov pre druhé 2 filmy o dobrodružstvách Indianu Jonesa, Indiana Jones a chrám skazy (1984), v ktorom takisto stvárnil misionára čakajúceho na lietadlo, a Indiana Jones a posledná krížová výprava (1989).NOVINKY | FILMY | HUDBA | HRY | OBRÁZKY | O MNE |

"The Light of Indiana Jones" © 2001-2008 Peter Baláž. Všetky práva vyhradené.
Stránku najlepšie vidieť v rozlíšení 800x600 s použitím browsera Internet Explorer v4.0+.
Túto stránku odporúčam prehliadať so strednou veľkosťou textu.
Máj 2008
Apríl 2008
Marec 2008
Február 2008
Január 2008
December 2007
November 2007
Október 2007
September 2007
August 2007

- ostatné mesiace -MovieHeadLines.net/Indy20

IndianaJones.de

TheForce.net

TheRaider.net