The Light of Indiana Jones | IndianaJones.host.sk
NOVINKY FILMY HUDBA HRY OBRAZKY O MNE
IndianaJones.com
Oficiálna stránka

Lucasfilm.com
Oficiálna stránka

LucasArts.com
Oficiálna stránka

TheRaider.net
Informačná stránka

Jones.unas.cz
Česká stránka

ComingSoon.net
Filmové novinky

JWFan.com
Hudobné a iné novinky

- ostatné linky -Dočasne nefunkčná!
  Všetky dotazy, pripomienky   a návrhy zasielajte na
  e-mailovú adresu:

pbalaz1984@gmail.com
(Peter Baláž)


28-09-2007   2:00 PM   Knihy na motívy Indyho 4 !!


Na oficiálnej stránke StarWars.com bola ešte včera uverejnená správa, že vydavateľstvo Del Rey Books oznámilo, že vydá knihy na motívy práve dlhé roky očakávaného štvrtého filmu o Indiana Jonesovi, Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008), ktorého nakrúcanie prebieha od 18. júna a ktorý bude do svetových kín uvedený už 22. mája 2008!!

Správa zahŕňa informáciu, že vydaná bude i kniha obsahujúca do knižnej podoby prevedený samotný dej spomínaného filmu, ako aj kniha s názvom The Complete Making of Indiana Jones  alebo Kompletná výroba Indianu Jonesa, ktorá bude približovať ľudí, miesta, technológie či udalosti späté s výrobou všetkých 4 filmov o Indym!! Súčasťou správy je aj naskenovaná predbežná verzia prednej strany druhej spomínanej knihy!

Pôvodnú správu nájdete práve na oficiálnej stránke StarWars.com. Správa zahŕňa i komentár riaditeľky vydávania pre spoločnosť Lucasfilm Ltd., Carol Roeder, a komentár redaktorky spomínaného vydavateľstva Shelly Shapiro.28-09-2007   1:55 PM   Všetko najlepšie Ronald Lacey!


Ronald Lacey Britský herec Ronald Lacey by dnes oslávil svoje 72. narodeniny. Lacey stvárnil vo filme Dobyvatelia stratenej archy (1981) nacistu majora Tohta, ktorý sa pokúša od Marion Ravenwood v jej bare v Nepále získať Hlavicu ku kamennej barle boha Ra, ktorá je potrebná na objavenie presného miesta, kde leží Archa zmluvy.


Čo asi nevie každý, Ronald Lacey na okamih účinkoval aj vo filme Indiana Jones a posledná krížová výprava (1989), kde stvárnil ríšskeho vodcu nacistických jednotiek SS a šéfa nemeckej polície Heinricha Himmlera.

Lacey zomrel 15. mája 1991 na zlyhanie pečene, naše srdcia však v podobe majora Tohta a výborného herca nikdy neopustí...13-09-2007   0:00 AM   Všetko najlepšie Frank Marshall!


Frank Marshall Slávny americký producent a režisér Frank Marshall dnes oslavuje svoje 61. narodeniny! Bol producentom filmu Dobyvatelia stratenej archy (1981) a spolu s Georgeom Lucasom vedúcim výroby filmov Indiana Jones a chrám skazy (1984) a Indiana Jones a posledná krížová výprava (1989). Marshall produkuje aj štvrtý film o Indym.10-09-2007   11:55 AM   Názov Indyho 4  odhalený!!!!


Na oficiálnej stránke IndianaJones.com sa včera objavila tlačová správa, ktorá oficiálne oznamuje, že názov dlhé roky očakávaného, štvrtého filmu o dobrodružstvách Indianu Jonesa, ktorého nakrúcanie prebieha od 18. júna, bude "Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull", čo v preklade znamená "Indiana Jones a kráľovstvo krištáľovej lebky"!!!!

Názov spomínaného filmu bol pôvodne odhalený už na 24. slávnostnom odovzdávaní cien "MTV Video Music Awards", ktoré sa uskutočnilo včera v Las Vegas, a to práve hercom v tomto filme stvárňujúcom zatiaľ neznámu postavu Shiom LaBeoufom pred jeho vyhlásením víťaza v jednej z kategórii v rámci spomínaného odovzdávania cien. Video predstavujúce výrok tohto herca odhaľujúci názov spomínaného filmu vyslovený už pred spomínaným vyhlásením víťaza vo formáte Adobe Flash Video, trvajúce len necelých 30 sekúnd, si môžete pozrieť na oficiálnej stránke MTV.com.

Na oficiálnej stránke IndianaJones.com bola už po uverejnení spomínanej tlačovej správy na tejto stránke aj vymenená jedna z verzií loga "Indiana Jones", ktorá tvorila súčasť pozadia stránky, práve za jednu z verzií loga spomínaného filmu, predstavujúceho názov tohto filmu!

Pôvodnú tlačovú správu nájdete na oficiálnej stránke IndianaJones.com. Zahŕňa aj informáciu, že vo filme bude účinkovať i herec Igor Jijikine, a už 26. júla odhalené meno herca i meno postavy, ktorú stvárnil v jednom z filmov o Indym a ktorý túto postavu stvárňuje i vo štvrtom filme o Indym.08-09-2007   7:55 AM   Všetko najlepšie Willard Huyck!


Americký scenárista a režisér Willard Huyck práve dnes oslavuje svoje 62. narodeniny! Huyck spolu so svojou manželkou, scenáristkou a producentkou Gloriou Katz, napísal scenár k filmu Indiana Jones a chrám skazy (1984).NOVINKY | FILMY | HUDBA | HRY | OBRÁZKY | O MNE |

"The Light of Indiana Jones" © 2001-2008 Peter Baláž. Všetky práva vyhradené.
Stránku najlepšie vidieť v rozlíšení 800x600 s použitím browsera Internet Explorer v4.0+.
Túto stránku odporúčam prehliadať so strednou veľkosťou textu.
Máj 2008
Apríl 2008
Marec 2008
Február 2008
Január 2008
December 2007
November 2007
Október 2007
September 2007
August 2007

- ostatné mesiace -MovieHeadLines.net/Indy20

IndianaJones.de

TheForce.net

TheRaider.net